VESLAŠKA REGATA ZA RUDARSKO SVETILKO

Velenje 5. julij 2003

R E Z U L T A T I

PREDTEKMOVANJA

Startna lista - predtekme PROGRAM

Posnetek - "snapshot"

Startna lista - predtekme PROGRAM


STANJE PRIJAV - tabela dne 4.7.2003 ob 9:39:20

Tekma 1 M 2X Člani Dvojni dvojec 1000 m

IZOLA
Bine PIŠLAR Ernad RASTODER

Skupaj :1

Tekma 2 M 2- Člani Dvojec brez krmarja 1000 m

IZOLA
Marko BEADER Mitja BEMBIČ

Skupaj :1

Tekma 3 M 1X Člani Enojec 1000 m

BLED
Miha JANŠA

DE BRANIK
1 Aleš PURGAJ

2 Aljaž SMOLE

IZOLA
Bine PIŠLAR

NAUTILUS
1 Peter MIZERIT

2 Rok ŠEMA

ŠALEŠKI VK
Miha AVBERŠEK

Skupaj :7

Tekma 4 B14 1X Pionirji do 14 let Enojec 1000 m

BLED
1 Matej GOLJA

2 Miha UREVC

3 Simon MALEJ

4 Ahac PAZLAR

DE BRANIK
Matevž KAISER

IZOLA
1 Miha VIČIČ

2 Jakob MARKUŽA

3 Marko HOČEVAR

NAUTILUS
1 Leon KOCJANČIČ

2 Rok MALALAN

PIRAN
1 Erik REŠČIČ

2 Marko PRUNK

3 Tine SELJAK

4 Matjaž ZADNIK

5 Matjaž PERIC

Skupaj :15

Tekma 5 JMA 2X Mladinci Dvojni dvojec 1000 m

BLED
Aleks JEGLIČ Kristjan ANDERLE

DE BRANIK
Blaž VELCL Rok GRADIŠNIK

IZOLA
Marko PERUZIN Borut REŠČIČ

Skupaj :3

Tekma 6 JWA 1X Mladinke Enojec 1000 m

BLED
Rebeka BABIČ

DE BRANIK
Špela GOLOB

IZOLA
Tea OKORN

PIRAN
1 Monika SAJINČIČ

2 Lavinia HOČEVAR

3 Andreja SELJAK

Skupaj :6

Tekma 7 JMA 2- Mladinci Dvojec brez krmarja 1000 m

DE BRANIK
Janez ZUPANC Marko KUNDID

IZOLA
Marko BEADER Mitja BEMBIČ

PIRAN
Jernej SELJAK Sandi BUBNIČ

Skupaj :3

Tekma 8 JMA 1X Mladinci Enojec 1000 m

DE BRANIK
Boštjan ŠTUMBERGER

IZOLA
Miha HOTUJEC

NAUTILUS
Matej ŠEŠET

PIRAN
1 Jernej PAČELAT

2 Danilo VRČON

3 Nikola IVANIŠEVIČ

Skupaj :6

Tekma 9 B13 1X Pionirji do 13 let Enojec 1000 m

ARGO
1 Tuan KRBAVČIČ

2 Jaka KRALJ

3 Tadej SEVER

4 Aleks BIJELANOVIČ

5 Ognjen MARINKOVIČ

6 Gregor KOGOVŠEK

BLED
Aleš ZUPAN

DE BRANIK
1 Mitja KORPAR

2 Jani ŠOŠTERIČ

IZOLA
1 Tim GORNJEC

2 Tilen PIRC

3 Matej KRULČIČ

4 Marko BOLHA

NAUTILUS
Etien ŠALGAJ

PIRAN
1 Žiga KREK

2 Luka AZINOVIČ

3 Rok PUCER

4 Erik ANTONAC

Skupaj :18

Tekma 10 B14 2X Pionirji do 14 let Dvojni dvojec 1000 m

ARGO
1 Patrik SLADIČ Sandi KRŠUL

2 Blaž SLAVEC Matej HRVATIN

BLED
Uroš MIRJANIČ Gašper KOKOLJ

DE BRANIK
1 Julijan SALAMUNIČ Simon ARZENŠEK

IZOLA
Anže ŠIŠKO Dejan SANDIČ

NAUTILUS
Tomaž ŠEMA Tim ŠEMA

PIRAN
Gregor BEJEK Dean KOCJANČIČ

Skupaj :7

Tekma 11 G13 1X Poinirke do 13 let Enojec 1000 m

BLED
1 Klara ISKRA

2 Katja KRALJ

IZOLA
1 Nina MARKOVIČ

2 Petra CETIN

PIRAN
Valentina BUDAK

Skupaj :5

Tekma 12 W 1X Članice in mladinke Enojec 1000 m

BLED
Špela RAKUŠ

IZOLA
1 Majda JERMAN

2 Aleksandra PRELAZ

PIRAN
1 Silvana VRČON

2 Sabina BOŽIČ

3 Lana STROJAN

4 Tina ASANOVIČ

ŠALEŠKI VK
Neli BLAGUS

Skupaj :8

Tekma 13 JMB 2X Mlajši mladinci Dvojni dvojec 1000 m

BLED
Andraž JENKO Peter SIMONČIČ

DE BRANIK
1 Blaž VELCL Rok GRADIŠNIK

2 Miha BUDJA Nejc JURŠE

3 Aljaž KREBS Uroš KORPAR

IZOLA
Marko PERUZIN Borut REŠČIČ

NAUTILUS
1 Simon BURIČ Tomislav PINCETIČ

2 Simon BURIČ Andrej ZONTA

PIRAN
Andraž KREK Marko VRABEC

Skupaj :8

Tekma 14 JMB 1X Mlajši mladinci Enojec 1000 m

BLED
1 Jan ŠPIK

2 Miha GOLJA

3 Miha TROJAR

DE BRANIK
Matej BUDJA

IZOLA
Miha HOTUJEC

NAUTILUS
Matija MILOTIČ

PIRAN
1 Luka KLEVA

2 Nejc STANIČ

Skupaj :8

Tekma 15 M 4X Člani Dvojni četverec 1000 m

ARGO
Davorin SEVER Samo HLAJ

Mitja GERŽEVIČ Andrej MEZGEC

Skupaj :1
Skupaj vseh posadk : 97